O nas > O nas

O_nas

O nas

Jako Dealer STIHL i VIKING oferujemy najwyższej jakości urządzenia i obsługę serwisową. Pracownicy naszej firmy to wykwalifikowani sprzedawcy, którzy regularnie uczestnicząc w szkoleniach organizowanych przez firmę STIHL poprawiają tym samym jakość świadczonych usług. Możemy się pochwalić najwyższą jakością usług i przyjazną obsługą wszystkich Klientów.

Jako autoryzowany dystrybutor firmy STIHL działamy od 1997 r. Na rynku wyróżniamy się korzystnymi cenami, krótkimi terminami realizacji i skutecznością działania, a dobre stosunki z kontrahentami wciąż zjednują nam zwolenników. Naszym podstawowym celem jest zadowolenie klienta.

Nasza firma zaopatruje w profesjonalne narzędzia: przemysł, budownictwo i klientów detalicznych. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w branży, służymy fachową poradą pomagając klientom w doborze odpowiedniego do ich potrzeb narzędzia.

Jesteśmy ekspertami w branży zaawansowanych technicznie urządzeń do prac wokół domu, w parku i w lesie. Oferujemy nie tylko urządzenia, ale także praktyczny instruktaż oraz usługi serwisowe pozwalające zachować najwyższą jakość produktów STIHL i VIKING. Zapewniamy także oryginalne części zamienne do sprzedawanych przez nas urządzeń. Skontaktuj się z nami już dziś.